Výsledková listina 2.preteku
Junior Mišiak Cupu - Štefanský pretek
Banská Bystrica 26.12.2002
Kategória : modified
|
Por. | MENO | KLUB | Rozjazda 1 | Rozjazda 2 | Rozjazda 3 | Finále A1 | B1 | Finále A2 | B2 | Finále A3 | B3 | BS | BC
|
Finále A
|
1 | HUDÝ Martin | HSP Trenčín
| 28/ 6:04.48 | 33/ 6:08.02 | 34/ 6:04.38 | 34/ 6:05.19 | 1 | 35/ 6:06.98 | 1 | 34/ 6:03.73 | 2 | 2 | 50
|
2 | HUDÝ Juraj | HSP Trenčín
| 32/ 6:09.82 | 33/ 6:08.48 | 33/ 6:00.18 | 34/ 6:10.02 | 2 | 13/ 2:25.20 | 8 | 34/ 6:01.92 | 1 | 3 | 46
|
3 | LIPTÁK Igor | AMK B.Bystrica
| 31/ 6:09.01 | 32/ 6:08.79 | 32/ 6:09.86 | 32/ 6:01.84 | 4 | 33/ 6:06.64 | 2 | 33/ 6:08.63 | 3 | 5 | 42
|
4 | VIDRA Miroslav | AMK B.Bystrica
| 31/ 6:08.65 | 32/ 6:05.26 | 32/ 6:05.11 | 32/ 6:07.73 | 5 | 32/ 6:01.59 | 3 | 33/ 6:10.05 | 4 | 7 | 38
|
5 | LIPTÁK Tomáš | DMT Trenčín
| 30/ 6:05.65 | 31/ 6:06.78 | 31/ 6:00.66 | 32/ 6:00.77 | 3 | 32/ 6:08.72 | 5 | 33/ 6:10.94 | 5 | 8 | 34
|
6 | KRAUS Vladimír | RC RT Bystrica
| 31/ 6:00.92 | 32/ 6:16.47 | 31/ 6:00.81 | 31/ 6:02.55 | 6 | 32/ 6:08.62 | 4 | 32/ 6:02.75 | 6 | 10 | 32
|
7 | POVINEC Jozef | X-Ray Bratislava
| 29/ 6:04.87 | 30/ 6:05.04 | 30/ 6:03.05 | 30/ 6:01.43 | 7 | 31/ 6:09.48 | 6 | 31/ 6:07.04 | 7 | 13 | 30
|
8 | SLOBODA Anton | Auto RC Trnava
| 30/ 6:11.54 | - | 30/ 6:01.25 | 29/ 6:06.61 | 8 | 30/ 6:05.46 | 7 | 29/ 6:07.92 | 8 | 15 | 28
|
Finále B
|
9 | SOBOTKA Dušan | X-Ray Bratislava
| 30/ 6:12.00 | 30/ 6:06.55 | 30/ 6:08.89 | 30/ 6:01.07 | 1 | 30/ 6:03.51 | 1 | 30/ 6:09.74 | 1 | 2 | 26
|
10 | STRAKA Peter | X-Ray Bratislava
| 24/ 5:29.28 | 29/ 6:11.15 | 29/ 6:02.62 | 29/ 6:05.04 | 2 | 29/ 6:07.66 | 4 | 29/ 6:07.45 | 2 | 4 | 24
|
11 | PALGUTA Adam | RC RT Bystrica
| 27/ 6:02.25 | 28/ 6:08.15 | 28/ 6:05.10 | 29/ 6:10.48 | 4 | 29/ 6:00.44 | 2 | 28/ 6:07.77 | 4 | 6 | 22
|
12 | COCH Dano | AMK B.Bystrica
| 28/ 6:13.69 | 20/ 4:33.11 | 28/ 6:09.43 | 29/ 6:09.91 | 3 | 29/ 6:03.04 | 3 | 27/ 6:03.11 | 6 | 6 | 21
|
13 | VALENT Viliam | Slovenská Ľupča
| 27/ 6:02.40 | 26/ 6:09.06 | 28/ 6:08.26 | 28/ 6:08.53 | 5 | 28/ 6:06.85 | 5 | 28/ 6:04.89 | 3 | 8 | 20
|
14 | MÁTÉ Albert | MK R.Sobota
| 26/ 6:00.05 | 27/ 6:08.01 | 26/ 6:03.83 | 27/ 6:15.83 | 6 | 27/ 6:03.85 | 6 | 28/ 6:13.82 | 5 | 11 | 19
|
15 | MÁTÉ Csaba | MK R.Sobota
| 24/ 6:10.82 | 23/ 6:06.58 | 26/ 6:11.72 | 24/ 6:02.40 | 7 | 27/ 6:16.60 | 7 | 25/ 6:24.56 | 8 | 14 | 18
|
16 | RAFANIDES Štefan | RC RT Bystrica
| 24/ 6:07.50 | 25/ 6:04.96 | 26/ 6:06.00 | 5/ 1:09.30 | 8 | 25/ 6:12.39 | 8 | 26/ 6:07.11 | 7 | 15 | 17
|
Rozjazdy
|
17 | ŠTEPNIČKA Peter | X-Ray Bratislava
| 24/ 6:07.44 | 24/ 6:07.96 | 25/ 6:05.25 | | | | |
| | | 16
|
18 | ČELÁR Martin | X-Ray Bratislava
| 20/ 6:01.52 | 18/ 4:45.07 | 14/ 4:04.98 | | | | |
| | | 15
|
Kategória : Stock
|
Por. | MENO | KLUB | Rozjazda 1 | Rozjazda 2 | Rozjazda 3 | Finále A1 | B1 | Finále A2 | B2 | Finále A3 | B3 | BS | BC |
|
Finále A
|
1 | ZÁHORA Michal | RC RT Bystrica
| 29/ 6:13.97 | 26/ 6:02.96 | 27/ 6:02.54 | 29/6:03.80 | 1 | 29/6:07.62 | 2
| 30/ 6:00.92 | 1 | 2 | 50 |
|
2 | LOMNICKÝ Tomáš | AMK B.Bystrica
| 27/ 6:08.33 | 27/ 6:09.22 | 28/ 6:02.41 | 28/ 6:01.89 | 2 | 29/ 6:06.84 | 1 | 29/ 6:11.06 | 2 | 3 | 46 | žiak
|
3 | POHORELÝ Adrian | AMK B.Bystrica
| 26/ 6:06.41 | 27/ 6:10.92 | 27/ 6:12.37 | 18/ 6:02.98 | 8 | 29/ 6:10.52 | 3 | 28/ 6:05.99 | 3 | 6 | 42 | žiak
|
4 | JEŽÍK Milan | MMŠ B.Bystrica
| 26/ 6:09.58 | 27/ 6:12.43 | 26/ 6:03.11 | 27/ 6:05.25 | 5 | 28/ 6:09.89 | 4 | 28/ 6:13.77 | 4 | 8 | 38 |
|
5 | PANČÍK Tomáš | RC RT Bystrica
| 25/ 6:08.11 | 25/ 6:02.21 | 27/ 6:06.36 | 28/ 6:14.12 | 3 | 27/ 6:09.48 | 6 | 28/ 6:14.15 | 5 | 8 | 34 | žiak
|
6 | HULINA Pavel | CVČ B.Bystrica
| 26/ 6:01.52 | 25/ 6:07.93 | 26/ 6:02.17 | 27/ 6:02.16 | 4 | 28/ 6:12.06 | 5 | 27/ 6:00.12 | 6 | 9 | 32 | žiak
|
7 | VALENT Viliam | Slov.Ľupča
| 20/ 4:49.44 | 27/ 6:08.38 | 26/ 5:59.84 | 27/ 6:07.91 | 6 | 26/ 6:01.79 | 8 | 25/ 6:05.30 | 7 | 13 | 30 |
|
8 | SELECKÝ Štefan | CVČ B.Bystrica
| 23/ 6:01.64 | 24/ 6:01.76 | 25/ 6:09.72 | 27/ 6:09.73 | 7 | 27/ 6:11.96 | 7 | - | 10 | 14 | 28 | žiak
|
Finále B
|
9 | CÍGER Andrej | CVČ B.Bystrica
| 23/ 6:03.21 | 24/ 6:11.63 | 23/ 6:12.23 | 26/ 6:10.77 | 1 | 26/ 6:03.60 | 1 | 24/ 6:00.60 | 2 | 2 | 26 | žiak
|
10 | MIHALÍK Martin | CVČ B.Bystrica
| - | 20/ 5:45.16 | 23/ 6:03.92 | 24/ 6:04.21 | 4 | 24/ 6:00.46 | 3 | 25/ 6:02.56 | 1 | 4 | 24 | žiak
|
11 | VALENT Tomáš | Slov.Ľupča
| 24/ 6:14.30 | 24/ 6:08.68 | 25/ 6:12.22 | 25/ 6:12.31 | 2 | 25/ 6:12.54 | 2 | 22/ 5:42.80 | 7 | 4 | 22 | žiak
|
12 | CIMERMAN Miro | RC RT Bystrica
| - | 23/ 6:11.78 | 8/ 2:01.75 | 24/ 6:00.06 | 3 | 1/ 0:23.11 | 8 | 24/ 6:03.29 | 3 | 6 | 21 | žiak
|
13 | BARTOŠ Ján | AMK B.Bystrica
| 23/ 6:11.89 | 23/ 6:11.01 | 24/ 6:05.87 | 23/ 6:19.13 | 5 | 23/ 6:01.87 | 4 | 23/ 6:05.78 | 4 | 8 | 20 |
|
14 | BECK Braňo | CVČ B.Bystrica
| 17/ 6:09.36 | 21/ 6:19.09 | 19/ 6:16.54 | 21/ 6:13.39 | 6 | 22/ 6:10.01 | 5 | 23/ 6:12.86 | 6 | 11 | 19 | žiak
|
15 | CIMERMAN Tomáš | AMK B.Bystrica
| 19/ 6:12.48 | 21/ 6:13.36 | 21/ 6:00.91 | 17/ 6:22.66 | 8 | 22/ 6:30.23 | 6 | 23/ 6:11.83 | 5 | 11 | 18 | žiak
|
16 | VARHOL Martin | MMŠ B.Bystrica
| 17/ 6:08.66 | 20/ 6:12.07 | 19/ 6:10.35 | 19/ 6:18.56 | 7 | 20/ 6:04.19 | 7 | 21/ 6:14.23 | 8 | 14 | 17 |
|
Rozjazdy
|
17 | OREM Martin | CVČ B.Bystrica
| 11/ 3:15.57 | 19/ 6:03.06 | 11/ 4:53.26 | | | | |
| | | 16 | žiak
|
18 | KUNÁK Roman | X-Ray Bratislava
| - | 14/ 4:16.31 | 3/ 1:07.53 | | | | | |
| | 15 | žiak
|
Posledné nabíjanie
|
1 | LIPTÁK Tomáš | DMT Trenčín | 150/ 30:01.47
|
2 | HUDÝ Juraj | HSP Trenčín | 149/ 30:06.63
|
3 | VIDRA Miroslav | AMK B.Bystrica | 149/ 30:09.84
|
4 | HUDÝ Martin | HSP Trenčín | 146/ 30:06.80
|
5 | ZÁHORA Michal | RC RT Bystrica | 140/ 30:01.18
|
Súťaž prebehla v telecvični gymnázia A.Sládkoviča na pomerne veľkom ,
ale chladnom koberci /14 - 17 stupňov /.
Trať bola vyznačená plechovými kuželmi s priemerom 20 a 40 cm
a hranolmi trojuholníkového prierezu žltočiernej farby.
Výsledkovú listinu na základe podkladov z počítacieho zariadenia AMB
spracoval Ivan KALČEVSKÝ , hlavný rozhodca.
Banská Bystrica 27.12.2002